Duolingo Test Center

iOS için Duolingo Test Merkezi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Duolingo
Duolingo Test Center; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızdan İngilizce seviyenizi test edebileceğiniz, dünya genelinde geçerli TOEFL, IELTS gibi sertifikaları oldukça uygun fiyatlara satın alma imkanına sahip olacağınız oldukça faydalı

Duolingo Test Center; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızdan İngilizce seviyenizi test edebileceğiniz, dünya genelinde geçerli TOEFL, IELTS gibi sertifikaları oldukça uygun fiyatlara satın alma imkanına sahip olacağınız oldukça faydalı bir eğitim uygulamasıdır.

İngilizce öğrenmenizi sağlayan uygulama sınavlara girmek için yeterli bütçesi veya zamanı olmayan kullanıcılar düşünülerek geliştirilmiş. Uygulama sınava girmeden önce sizin kimlik bilgilerinizi kontrol etmektedir. Ayrıca sınav esnasında sizi takip eden bir sisteme sahiptir. Bu şekilde kendinizi gerçek bir sınavda hissedebilirsiniz.

Gerçek kişilerden oluşan eğitmenler eşliğinde sınava girdiğiniz uygulama halen test aşamasında. Bu sebeple herhangi bir ücret talep edilmiyor.

İngilizce bilginizi test edebileceğiniz bir sınava girdiğiniz, sınav sonrasında başarı durumuna göre sertifika sahibi olduğunuz Duolingo Test Center uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Duolingo Test Center indir
DİĞER SÜRÜMLER